Все статьи (LV)

Masāža kā imunitātes paaugstināšanas līdzeklis

Sākoties ziemas aukstumam, visi sāk uztraukties par to, kā nesaslimt un nostiprināt savu imunitāti. Ja cilvēkam ir laba imunitāte, viņš tiks galā gan ar aukstu laiku, gan šķaudošiem kolēģiem vai ceļabiedriem sabiedriskajā transportā; imunitāte neļaus vīrusam iekļūt organismā, un tas tiks galā ar jebkuru slimību, tikko paradīsies tās mazākais simptoms.

Ir daudz paņēmienu imunitātes paaugstināšanai: norūdīšanās, fiziskās aktivitātes, pareizs un sabalansēts uzturs, sezonas vitamīnu kūres, atteikšanās no kaitīgiem ieradumiem, kā arī tādas speciālas procedūras kā pirts un masāža.

Masāža Rīgā imunitātes uzturēšanai

Dažādas masāža metodes pozitīvi ietekmē limfātisko sistēmu, kura atbild par mums vajadzīgo imunitāti. Limfātiskā sistēma, kas darbojas pareizi, izvada toksīnus no organisma, attīrot šūnas un audus, atbild par vielmaiņu, veicina asins cirkulācijas paaugstināšanos un šūnu mikrocirkulāciju.

Punktveida masāža imunitātes paaugstināšanai

Efektīvai un stabilai imunitātes paaugstināšanai tiek izmantota speciāla austrumu metode – 9 bioaktīvo punktu masāža. Uz cilvēka ķermeņa atrodas vairāk nekā 1000 bioaktīvo punktu, kuri ir saistīti ar dažādiem orgāniem. Ir 9 pamatzonas, kuras īsteno organisma vadību. Masējot šos punktus, var būtiski uzlabot cilvēka veselību un vispārējo stāvokli.

Iedarbība uz punktveida zonām ir jāveic noteiktā secībā, sekojot īpašai tehnikai. Vislabāk to uzticēt kvalificētam specialistam.

9 punktu imūnmasāža paaugstina organisma aizsargfunkcijas, atbrīvo no hroniskiem iekaisuma procesiem, ka arī stimulē garīgās spējas, kopumā veicinot imunitātes paaugstināšanu.

Limfātiskā masāža imunitātes paaugstināšanai

Ārstnieciskā masāža limfātiskās sistēmas stimulācijai tiek veikta iekšējo orgānu slimību, ādas reljefa un organisma iekšējo sistēmu traucējumu gaidījumos, kā arī iepriekšminēto problēmu profilaksei.

Ar masāžas palīdzību tiek veicināta organisma un iekšējo orgānu atbildes reakcija, kura izpaužas kā asinsrites, limfrites un vielmaiņas paaugstināšanās. Masāža tiek veikta gar muskuļu šķiedrām, gar cīpslu malām, muskuļu un locītavu kapsulu stiprinājumu vietās; iedarbība tiek veikta uzmanīgi un pakāpeniski.

Ir ieteicami 5 līdz 10 masāžas seansi. Visefektīvāk šīs metodes ir lietojamas slimību profilaksei, apvienojumā ar klasisko masāžu, kas paaugstina ādas vispārējo tonusu.