Masāžas nepieciešamība bumbierveida muskuļa sindroma gadījumā

Bumbierveida muskuļa sindroms ir balsta un kustību orgānu sistēmas slimība, kura tiek saukta arī par sēžas nerva tuneļa neiropātiju. Continue reading → «Masāžas nepieciešamība bumbierveida muskuļa sindroma gadījumā»

“Sasaluša pleca” sindroms – ārstnieciskā masāža Rīgā

“Sasalušā pleca” sindroms ir viens no visbiežākajiem iemesliem, kad jāvēršas pie  masāžas speciālista. Continue reading → «“Sasaluša pleca” sindroms – ārstnieciskā masāža Rīgā»

Masāžas nepieciešamība biežos un garos lidojumos (masāža džetlaga gadījumos)

Visbiežāk, plānojot ceļojumu un meklējot pārvietošanās līdzekli, kā ātrāko un ērtāko variantu mēs izvēlamies lidmašīnu. Un ir taču ļoti patīkami doties ceļojumā, apskatīt jaunas valstis, ienirt autentiskā ārzemnieku dzīvē, atpūsties ar miesu un dvēseli, un būtu vēl labi, ja tas būtu tālāk un ilgāk. Continue reading → «Masāžas nepieciešamība biežos un garos lidojumos (masāža džetlaga gadījumos)»

Masāža jaunajai māmiņai pret muguras sāpēm (sāpes mugurā pēc dzemdzībām, muguras sāpes pēc bērniņa piedzimšanas)

Bērniņa plānošana, gaidīšana un piedzimšana ir brīnišķīgs un patīkams ceļš, kas noteikti jānoiet mīlošam pārim, un laime būt mātei nav salīdzināma ne ar ko citu. Continue reading → «Masāža jaunajai māmiņai pret muguras sāpēm (sāpes mugurā pēc dzemdzībām, muguras sāpes pēc bērniņa piedzimšanas)»

Masāžas nepieciešamība hroniska noguruma un depresīva stāvokļa gadījumā

Lai cilvēka organisms funkcionētu bez traucējumiem, tam ir svarīgi kvalitatīvi atpūsties. Diemžēl ne vienmēr un ne visiem ir iespēja rīkoties tik lepni: atmest ar roku darīšanām, dažādām saistībām un doties ilgā atvaļinājumā. Bieži vien mēs noslogojam sevi ar darbiem un ikdienišķām sadzīves lietām, elementāri aizmirstot veltīt laiku paši sev. Continue reading → «Masāžas nepieciešamība hroniska noguruma un depresīva stāvokļa gadījumā»

Iesnu rašanās iemesli masāžas laikā vai pēc tās

Masāža ir unikāls veselības uzlabošanas veids, masāžas procedūru efektivitāti diez vai var pārvērtēt. Continue reading → «Iesnu rašanās iemesli masāžas laikā vai pēc tās»

Cik bieži jādodas pie masiera? (Cik reizes ir jātaisa masāžu?)

Masāža ir unikāls līdzeklis organisma atveseļošanai, tā uztur jūs lieliskā fiziskā un emocionālā formā. Continue reading → «Cik bieži jādodas pie masiera? (Cik reizes ir jātaisa masāžu?)»

Jogas prakses un masāžas ārstniecisko īpašību kombinācija (joga un masāža, masāža pēc jogas)

Mūsdienās aizvien nozīmīgāku vietu cilvēka ikdienā aizņem joga, dažkārt pat aizstājot vairāk pazīstamos tradicionālos sporta veidus. Continue reading → «Jogas prakses un masāžas ārstniecisko īpašību kombinācija (joga un masāža, masāža pēc jogas)»

Masāža gadījumā, ja ir saspiests nervs zem lāpstiņas (masāža neiralģijai zem lāpstiņām)

Atkārtotas, mieru nedodošas sāpes zem lāpstiņas var būt saspiesta nerva simptoms (medicīniski plašāk pazīstamas kā termins “neiralģija”). Continue reading → «Masāža gadījumā, ja ir saspiests nervs zem lāpstiņas (masāža neiralģijai zem lāpstiņām)»

Ārstnieciskā masāža starpribu neiralģijas gadījumos (sāpes krūšu rajonā un sāpes ribu zonā)

Starpribu neiralģija ir nopietna slimība, kas nepatīkami ietekmē dzīves kvalitāti. Šī veida neiralģijai ir raksturīgas atkārtotas spēcīgas sāpju lēkmes, sāpes starp ribām ar regulāru periodiskumu nedod mieru pacientam  un rada diskomfortu. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža starpribu neiralģijas gadījumos (sāpes krūšu rajonā un sāpes ribu zonā)»