Masāža stimulē endorfīnu izstrādi

DSC05821

Mūsu dzīve ir ļoti daudzveidīga un daudzpusīga: katru dienu mēs sastopamies ar dažādām situācijām, satiekam cilvēkus, apmeklējam pasākumus, ēdam dažādus ēdienus, lasām grāmatas. Un tas viss – kopuma un katrs moments atsevišķi – izraisa patīkamas, bet dažreiz arī ne ļoti patīkamas emocijas, vistiešākajā veidā ietekmējot mūsu noskaņojumu un pašsajūtu. Continue reading → «Masāža stimulē endorfīnu izstrādi»

Masāža atvieglo stresu pēc auto vadīšanas

DSC05911

Dzīve mūsdienu lielpilsētā liek mums steigties, pielāgojoties kopējam pilsētas kustības tempam. Lai visur paspētu, būtu mobilam un neatpaliktu no citiem, mums ir lielisks pārvietošanās līdzeklis – automobilis. Continue reading → «Masāža atvieglo stresu pēc auto vadīšanas»

Ko iesaka darīt un nedarīt pēc masāžas

DSC05945

Masāžas procedūru rituāls nepieļauj kņadu un steigu: pirms masāžas nepieciešams noskaņot savu prātu un ķermeni procedūrai, ir maksimāli jāatslābinās un jātic, ka seanss sniegs jums maksimāli daudz labuma un maksimāli efektīvi atrisinās jūsu problēmu, kā arī palīdzēs jums atpūsties un atjaunot dzīvotspēju. Continue reading → «Ko iesaka darīt un nedarīt pēc masāžas»

Masāža ir lieliska dāvana svētkos!

2

Sākas svētku un patīkamu rūpju laiks. Ziemassvētki, Jaunais gads – tie ir notikumi, kas piestrāvoti ar omulības un siltuma atmosfēru. Continue reading → «Masāža ir lieliska dāvana svētkos!»

Masāža miofasciālā sāpju sindroma gadījumos

DSC05917

Katrs cilvēks vēlas būt aktīvs un vesels, pamostoties būt mundrs un enerģisks, būt gatavs lieliem darbiem un priecāties par katru jaunu dienu. Un cik gan nepatīkami ir, kad ierasto dzīves ritmu izjauc fizisks nespēks vai pēkšņas sāpes, kuras ir grūti novērst ar tradicionālām metodēm, un vēl nepatīkamāk, ja šādas sāpes kļūst hroniskas. Continue reading → «Masāža miofasciālā sāpju sindroma gadījumos»

Vai masāžas laikā jājūt sāpes?

DSC05913

Tā nu ir iznācis, ka pēdējā laikā skaistumkopšanas industrijā masāža un ar to saistītās procedūras tiek pozicionētas kā līdzeklis pret fizisku un emocionālu nogurumu, kā iespēja uz pāris stundām aizbēgt no realitātes un iegrimt bezrūpīgā relaksēšanās pasaulē Un tas tā, protams, arī ir, jo ir ļoti daudz masāžu veidu, kas lieliski tiek galā ar šo uzdevumu. Continue reading → «Vai masāžas laikā jājūt sāpes?»

Masāža ķermeņa asimetrijas gadījumos

DSC05921

Visiem zināms, ka cilvēka ķermenis ir simetrisks: ķermeņa kreisā puse sakrīt ar labās puses proporcijām un izmēriem, tā ir kā otrās puses spoguļattēls. Taču šī simetrija nav absolūta, un nevienam cilvēkam nav ideāli simetrisks ķermenis. Continue reading → «Masāža ķermeņa asimetrijas gadījumos»

Vakuuma terapijas vēsture

DSC05969

Ārstniecības metožu liktenis nav prognozējams: dažas metodes, tikko parādījušās, aiziet nebūtībā, citas – pēc garu pārvērtību un uzlabojumu ceļa paliek pie cilvēkiem uz mūžiem, dāvājot savus dziedējošus augļus un glābjot cilvēkus no dažādām slimībām. Pie pēdējām droši var pieskaitīt vienu no senākajām ārstniecības metodēm – vakuuma terapiju. Un arī šodien, pēc vairākiem tūkstoš gadiem, vakuuma iedarbības metode pārdzīvo jaunu dzimšanu. Continue reading → «Vakuuma terapijas vēsture»

Aļģu izmantošana kosmetoloģijā

DSC05759

Dzenoties pēc sakoptas ārienes, tvirta ķermeņa un starojoša izskata, jaunas meitenes un sievietes visā pasaulē eksperimentē ar dažādiem kosmetoloģiskiem līdzekļiem un ar gatavību izmēģina produktus un procedūras, kuras sola viņām vēlamo rezultātu. Continue reading → «Aļģu izmantošana kosmetoloģijā»

Hialuronskābe – līdzeklis pret visām nelaimēm

DSC05779-1024x683

Hialuronskābe ir svarīgs komponents, kas nodrošina muskuļu, locītavu, ādas, nervu un citu audu normālu darbību.

Continue reading → «Hialuronskābe – līdzeklis pret visām nelaimēm»