Kādai jābūt masāžas cenai un no kā tā ir atkarīga?

Izvēloties, kurp iet uz masāžu, katrs klients meklē pārbaudītu masāžas speciālistu, orientējas pēc draugu atsauksmēm, pēta informāciju par masāžas salonu internetā un, protams, salīdzina masāžas pakalpojumu cenas. Continue reading → «Kādai jābūt masāžas cenai un no kā tā ir atkarīga?»

Ārstnieciskā masāža Šmorla trūces gadījumos! (Vai drīkst taisīt masāžu, ja ir mugurkaula trūce?)

Diemžēl mugurkaula trūce ir diezgan izplatīta slimība, kas lielā mērā ietekmē cilvēka dzīvi. Cilvēkam, kurš sirgst ar trūci, samazinās mobilitāte un darba spējas, sagādājot viņam fizisku diskomfortu un sāpes. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža Šmorla trūces gadījumos! (Vai drīkst taisīt masāžu, ja ir mugurkaula trūce?)»

Medicīniskā masāža Rīgā. Medicīniskās masāžas priekšrocības.

Pastāv virkne indikāciju, kuru gadījumā klasiskās masāžas paņēmienu lietošana kļūst neefektīva, un nopietnāku problēmu ārstēšanai tiek ieteikta medicīniskā masāža. Continue reading → «Medicīniskā masāža Rīgā. Medicīniskās masāžas priekšrocības.»

Kā likvidēt “galifē” uz augšstilbiem?

Cik gan brīnišķīgi ir būt jaunam un veselam, būt enerģiskam, priecāties par savu skaisto un slaido ķermeni, tvirto ādu, veselīgi sārto, gludo seju. Un tik ļoti gribas, lai tas turpinātos un turpinātos! Continue reading → «Kā likvidēt “galifē” uz augšstilbiem?»

Cik ilgam jābūt masāžas seansam? (Masāžas ilgums!)

Apmeklējot masāžas seansus, mēs sev uzdodam vairākus jautājumus, piemēram: Continue reading → «Cik ilgam jābūt masāžas seansam? (Masāžas ilgums!)»

No kā sāp mugura un kā atbrīvoties no muguras sāpēm?

Katrs cilvēks agri vai vēlu saskarsies ar organisma signālu: “Sāp mugura!”, un tā būs pilnīgi likumsakarīga mūsu evolūcijas izpausme. Continue reading → «No kā sāp mugura un kā atbrīvoties no muguras sāpēm?»

Vai masāža palīdzēs tikt vaļā no kumbra, saukta arī par “vecmeitu kūkumu”?

Kumbrs ir visu iespējamo mīksto audu sabiezējums – redzamā veidā ir sabiezējušas saites, zemāda, limfa, fascijas. Visbiežāk sastopams sievietēm ar lieko svaru. Continue reading → «Vai masāža palīdzēs tikt vaļā no kumbra, saukta arī par “vecmeitu kūkumu”?»

“Stīva spranda” ārstēšana (Nevaru pagriezt kaklu. Sāp sprands, nevaru pagriezt galvu. Sāpes sprandā. Krika sprandā. Krika mugurā.)

Katrs no mums ir saskāries ar tādu nepatīkamu sajūtu, ko var raksturot kā “spranda ieķīlēšanos”. Kad kaklu ir grūti pagriezt, jebkuru kustību un pat mēģinājumus tās izdarīt pavada sāpes. Continue reading → «“Stīva spranda” ārstēšana (Nevaru pagriezt kaklu. Sāp sprands, nevaru pagriezt galvu. Sāpes sprandā. Krika sprandā. Krika mugurā.)»