Masāža Rīgā locītavu (plecu, ceļa, elkoņa) bursīta gadījumos

Diskomforta sajūta, izdarot kustības ar elkoni vai celi, bieži atkārtojošās sāpes locītavās, apgrūtinātas kustības, mīksto audu pietūkums, nejutīguma un tirpšanas sajūtas var liecināt par tik nepatīkamu procesu locītavās kā bursīts. Continue reading → «Masāža Rīgā locītavu (plecu, ceļa, elkoņa) bursīta gadījumos»

Masāža Rīgā un polineiropātija

Polineiropātija ir viena no smagākajām nervu sistēmas slimībām, fizioloģiska patoloģija, kura bojā nervu šķiedras un visu veģetatīvo nervu sistēmu. Continue reading → «Masāža Rīgā un polineiropātija»

Atšķirības pieaugušo un bērnu masāžā

Laiku pa laikam masāžas procedūras ir nepieciešamas katram. Lai saglabātu labu pašsajūtu, muskuļu tonusu, mugurkaula un locītavu veselību, masāža ir ieteicama gan pieaugušajiem, gan bērniem. Continue reading → «Atšķirības pieaugušo un bērnu masāžā»

Kāju masāža un veselība grūtniecības laikā

Kad iestājas katrai sievietei tik brīnumainais grūtniecības periods, viņai kā nekad agrāk gribas justies mīlētai un aizsargātai. Grūtniecei ir ļoti svarīgi sajust viņai tuvo cilvēku atbalstu un rūpes, būt mīļotā cilvēka uzmanības centrā un, protams un pats galvenais, lieliski justies pašai un būt aktīvai, lai ar baudu gaidītu mazuli un gatavotos brīdim, kad viņš ieradīsies. Continue reading → «Kāju masāža un veselība grūtniecības laikā»

Kritiskas domāšanas prasmes, veicot masāžu

Lai kļūtu par labu masieri, nepietiek masāžas kursu beigšanas un dažu grāmatu izlasīšanas. Lai sniegtu maksimālu labumu pacientam, atvieglotu viņa sāpju sindromus, sniegtu efektīvu palīdzību smagā stāvoklī un ekstremālos gadījumos, ir jāprot izskatīt jautājumu kompleksā, pamatīgi iedziļinoties problēmā.  Continue reading → «Kritiskas domāšanas prasmes, veicot masāžu»

Cilvēka ķermeņa mehānika un tās loma masāžā

Ķermeņa mehānika un prasme pārvaldīt savas kustības ir ļoti svarīga un būtiska katram cilvēkam. Mugurkaula un iekšējo orgānu veselība ir tieši atkarīga no tā, kā mēs kustamies un “turam” savu ķermeni ikdienas dzīvē. Continue reading → «Cilvēka ķermeņa mehānika un tās loma masāžā»

Vēdera taisnā muskuļa masāža un vingrinājumi

Vēdera taisnais muskulis ir viens no vēdera priekšējās sienas muskuļiem, tam ir svarīga loma labas stājas veidošanā, un cilvēkiem ar atlētisku uzbūvi tas ir labi saskatāms. Runājot tautas valodā, vēdera taisnais muskulis ir preses kubiņi, kuri kļūst skaidri saskatāmi, cītīgi trenējoties, un pēc tiem tiecas ļoti daudzi. Continue reading → «Vēdera taisnā muskuļa masāža un vingrinājumi»

Masāža Rīgā, lai mazinātu sāpes plecā

Mūsu pleci ir atbalsta staba (mugurkaula) augšējā daļa, kas katru dienu veic vissvarīgākās kustību funkcijas. Continue reading → «Masāža Rīgā, lai mazinātu sāpes plecā»

Galvas grozītājmuskuļa masāžas nepieciešamība

Galvassāpes ir nepatīkama lieta, kas neļauj koncentrēties un bojā dzīves kvalitāti kopumā. Labi, ja tās pāriet no vienas vienīgas tabletes un to iemesls ir viegls nogurums vai saaukstēšanās. Continue reading → «Galvas grozītājmuskuļa masāžas nepieciešamība»

Masāža kā palīglīdzeklis organisma attīrīšanai no alkohola

Iestājas vasara, un tas nozīmē – šašliku, atvaļinājumu un jautrības laiks ir klāt! Kā gan gribas izlauzties no biroja pelēkās ikdienas un uz dažām dienām nodoties dzīvei uz pilnu klapi! Gulēt cik vien gribas, ēst iecienītākos ēdienus, satikties ar draugiem pie vīna pudeles, skatīties sporta mačus ar čipsiem un aliņu, dedzīgi apspriežot iespējamo rezultātu.
Continue reading → «Masāža kā palīglīdzeklis organisma attīrīšanai no alkohola»