Masāža miofasciālā sāpju sindroma gadījumos

DSC05917

Katrs cilvēks vēlas būt aktīvs un vesels, pamostoties būt mundrs un enerģisks, būt gatavs lieliem darbiem un priecāties par katru jaunu dienu. Un cik gan nepatīkami ir, kad ierasto dzīves ritmu izjauc fizisks nespēks vai pēkšņas sāpes, kuras ir grūti novērst ar tradicionālām metodēm, un vēl nepatīkamāk, ja šādas sāpes kļūst hroniskas. Continue reading → «Masāža miofasciālā sāpju sindroma gadījumos»

Vai masāžas laikā jājūt sāpes?

DSC05913

Tā nu ir iznācis, ka pēdējā laikā skaistumkopšanas industrijā masāža un ar to saistītās procedūras tiek pozicionētas kā līdzeklis pret fizisku un emocionālu nogurumu, kā iespēja uz pāris stundām aizbēgt no realitātes un iegrimt bezrūpīgā relaksēšanās pasaulē Un tas tā, protams, arī ir, jo ir ļoti daudz masāžu veidu, kas lieliski tiek galā ar šo uzdevumu. Continue reading → «Vai masāžas laikā jājūt sāpes?»

Masāža ķermeņa asimetrijas gadījumos

DSC05921

Visiem zināms, ka cilvēka ķermenis ir simetrisks: ķermeņa kreisā puse sakrīt ar labās puses proporcijām un izmēriem, tā ir kā otrās puses spoguļattēls. Taču šī simetrija nav absolūta, un nevienam cilvēkam nav ideāli simetrisks ķermenis. Continue reading → «Masāža ķermeņa asimetrijas gadījumos»

Vakuuma terapijas vēsture

DSC05969

Ārstniecības metožu liktenis nav prognozējams: dažas metodes, tikko parādījušās, aiziet nebūtībā, citas – pēc garu pārvērtību un uzlabojumu ceļa paliek pie cilvēkiem uz mūžiem, dāvājot savus dziedējošus augļus un glābjot cilvēkus no dažādām slimībām. Pie pēdējām droši var pieskaitīt vienu no senākajām ārstniecības metodēm – vakuuma terapiju. Un arī šodien, pēc vairākiem tūkstoš gadiem, vakuuma iedarbības metode pārdzīvo jaunu dzimšanu. Continue reading → «Vakuuma terapijas vēsture»

Aļģu izmantošana kosmetoloģijā

DSC05759

Dzenoties pēc sakoptas ārienes, tvirta ķermeņa un starojoša izskata, jaunas meitenes un sievietes visā pasaulē eksperimentē ar dažādiem kosmetoloģiskiem līdzekļiem un ar gatavību izmēģina produktus un procedūras, kuras sola viņām vēlamo rezultātu. Continue reading → «Aļģu izmantošana kosmetoloģijā»

Hialuronskābe – līdzeklis pret visām nelaimēm

DSC05779-1024x683

Hialuronskābe ir svarīgs komponents, kas nodrošina muskuļu, locītavu, ādas, nervu un citu audu normālu darbību.

Continue reading → «Hialuronskābe – līdzeklis pret visām nelaimēm»

Kolagēns – skaistuma un veselības viela

DSC05963-1024x683

Kolagēns ir svarīgs dzīvības procesu dalībnieks, jo, pateicoties kolagēnam, mūsu ķermenis un sejas āda izskatās tvirti, locītavas kustas viegli, un skelets droši nes mūsu ķermeni. Continue reading → «Kolagēns – skaistuma un veselības viela»

Masētāji un aplikatori – svarīgi masiera palīgi

DSC_0052
Mūsdienās masāžas pakalpojumu jomā ir daudz dažādu palīgierīču un līdzekļu, kas palīdz masierim sasniegt vajadzīgo rezultātu un pozitīvi iedarboties uz noteiktu pacienta ķermeņa daļu.
Continue reading → «Masētāji un aplikatori – svarīgi masiera palīgi»

Holistiskā pieeja masāžas procedūrām

DSC05825

Masāžas kabineta apmeklējumu nevar salīdzināt ne ar vienu citu skaistuma un veselības industrijā izmantojamo procedūru. Kad mēs ejam uz masāžas seansu, mums prātā pat neienāk domas, ka vajadzētu vienkārši ātrāk samaksāt, atbrīvoties un aizmirst par to, kā tas, piemēram, notiek, apmeklējot zobārstu. Continue reading → «Holistiskā pieeja masāžas procedūrām»

Masāža un sievietes veselība: masāžas ietekmes īpatnības uz organismu menstruāciju laikā

DSC05808

Kā zināms, pastāv daudz masāžas veidu un tehniku: masāža var būt atslābinoša, tonizējoša, stimulējoša un ārstnieciska. Cilvēces daiļākās daļas pārstāves masāžā rod mierinājumu, atvieglo dažādu kaišu simptomus, masāžas seansa laikā ļaujot veltīt uzmanību tikai sev pašām. Continue reading → «Masāža un sievietes veselība: masāžas ietekmes īpatnības uz organismu menstruāciju laikā»