Masāža ir lieliska dāvana svētkos!

Sākas svētku un patīkamu rūpju laiks. Ziemassvētki, Jaunais gads – tie ir notikumi, kas piestrāvoti ar omulības un siltuma atmosfēru. Continue reading → «Masāža ir lieliska dāvana svētkos!»

Masāža jostas un zarnu kaula muskuļa sindroma un gūžas locītavas disfunkcijas gadījumos

 

Ir vairāki pamatiemesli, kuri izraisa sāpes muguras lejasdaļā. Tie rada diskomfortu, sāpes, kustību traucējumus un negatīvi ietekmē vispārējo dzīves kvalitāti.  Viens no šādiem iemesliem ir jostas un zarnu kaula muskuļa sindroms un gūžas locītavas disfunkcija. Continue reading → «Masāža jostas un zarnu kaula muskuļa sindroma un gūžas locītavas disfunkcijas gadījumos»

Masāža tiem, kuri uzvarējuši slimību

Rīta kafija, jauna avīze vai interesants raksts blogā, bērna smaids un nesteidzīga pastaiga pēc darba. Parasta diena cilvēka dzīvē. Laimīga cilvēka, enerģiska un vesela cilvēka diena! Mums visiem ir jāsaprot, kāda laime ir dzīvot parastu dzīvi, un jāprot novērtēt dzīves ikdienas prieki! Continue reading → «Masāža tiem, kuri uzvarējuši slimību»

Masāža karpālā kanāla sindroma gadījumos

Cilvēka organisms, neskatoties uz tā šķietamo veselumu un nesagraujamību, ir diezgan trausls. Mūsu kauli, muskuļi un locītavas katru dienu ir pakļauti spiedienam un slodzei, nereti gūstot mikrotraumas asu kustību, neveiklu ķermeņa pagriezienu un fiziskas slodzes rezultātā. Continue reading → «Masāža karpālā kanāla sindroma gadījumos»

Masierim jābūt profesionālim

Pirms masāžas salona apmeklēšanas mēs iedomājamies ideālu masāžas seansu: patīkamu, atslābinošu masāžas kabineta gaisotni, smaidīgu meiteni reģistratūrā, laipnu masieri, viņa stiprās, bet tajā pašā laikā tik maigās un delikātās rokas, kuras dāvās mums baudas un atslābināšanās mirkļus, kā arī iekšējas harmonijas stāvokļa sajūtu pēc procedūras. Continue reading → «Masierim jābūt profesionālim»

Masāža gados vecākiem cilvēkiem

Cilvēka dzīve ir brīnišķīgs un apbrīnojams ceļojums! Katrs laika posms – bērnība, jaunība, briedums, vecumdienas – dāvā mums neatkārtojamus iespaidus, emocijas un pieredzi. Katrā no šiem dzīves etapiem mēs izjūtam dažādus dvēseles un ķermeņa stāvokļus: bērnībā mēs esam ziņkārīgi un ātri, jaunībā – nemierīgi un alkstam pēc jauniem piedzīvojumiem, briedums dāvā mums gudrību un rāmumu, savukārt vecumdienās mēs varam baudīt tuvinieku rūpes un mīlestību. Continue reading → «Masāža gados vecākiem cilvēkiem»

Taizemes balzāmu lietošana masāžā 

Nevienam nav noslēpums, ka naturopātijas cienītāji  par vienu no dziednieciskākajām un populārākajām uzskata austrumu medicīnu. Dziednieki, kas to praktizē, izmanto maksimāli daudz dabīgo līdzekļu un labi pārzina brīnumus darošo austrumu zālīšu un augu īpašībuspēku. Continue reading → «Taizemes balzāmu lietošana masāžā »

Masāža sēdus stāvoklī: priekšrocības un popularitāte

Mēs visi no bērnības zinām izteicienu „Laiks ir nauda“, kas nozīmē, ka mūsu laiks ir tikpat vērtīgs kā nauda, un to nevajadzētu tērēt velti. Taču jāatceras, ka mūsu laiks ir arī veselība, brīvība, harmonija, prieks, jautrība. Kļūstot vecāki, mēs sākam vērtēt savu laiku un cenšamies taupīt to kad vien iespējams, lai izbrīvētu dārgās minūtes un lietderīgi pavadītu laiku, veltot to sev un saviem tuvajiem. Continue reading → «Masāža sēdus stāvoklī: priekšrocības un popularitāte»

Inversijas galda izmantošana masāžas procedūru laikā

Viena no izplatītākajām mūsdienu cilvēka problēmām ir balsta un kustību sistēmas slimības. Regulāras muguras sāpes, galvassāpes, paaugstināts muskuļu tonuss kļuvuši ne tikai par gados vecāku cilvēku, bet arī par jauniešu pastāvīgiem pavadoņiem. Muguras problēmas izraisa liekais svars, fiziskās traumas, pārslodze, kā arī mazkustīgs dzīvesveids. Continue reading → «Inversijas galda izmantošana masāžas procedūru laikā»

Kā klients redz ideālu masāžas seansu

Plānojot vizīti pie masiera un meklējot piemērotu salonu, mēs ņemam vērā vairākus kritērijus: jautājam paziņām par viņu pieredzi, lasām atsauksmes, meklējam sertificētu masieri un vienmēr esam cerībā uz „ideālu masāžas seansu“. Un jau pēc procedūras mēs salīdzinām savas iegūtās sajūtas ar gaidītajām. Balstoties uz populārām cilvēku vēlmēm masāžas jomā, piedāvāju iepazīties ar svarīgākajiem punktiem, kuriem klienti parasti pievērš uzmanību. Continue reading → «Kā klients redz ideālu masāžas seansu»