Masāžas izraisīts matu folikulu iekaisums (folikulīts)

Masāža ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem organisma dziedināšanai bez medikamentu lietošanas un nopietnas iejaukšanās. Taču masāžai ir ne tikai ārstējošs efekts, tā turklāt ir arī patīkama. Atslābinot ne tikai ķermeni, bet arī prātu, masāža pozitīvi ietekmē cilvēka kopējo stāvokli. Continue reading → «Masāžas izraisīts matu folikulu iekaisums (folikulīts)»

Izsitumi pēc masāžas. Alerģija vai sakritība?

Pēc masāžas procedūras katrs grib būt atslābināts un atpūties vēl ilgu laiku. Un, ja masāža dāvās jums vēlamo relaksāciju un baudu, tad dažas sekas, kas dažreiz rodas pēc tās, var nepatīkami pārsteigt. Continue reading → «Izsitumi pēc masāžas. Alerģija vai sakritība?»

Kāpēc krakšķ mugura un kakls un kā tikt vaļā no locītavu krakšķēšanas?

Locītavu krakšķēšana ir izplatīts simptoms, kas var parādīties jebkurā vecumā. Bieži dzirdamas sūdzības par krakšķēšanu rokās, kāju locītavās, mugurā un kaklā. Kauli var krakšķēt gan pilnīgi veselam cilvēkam, gan arī cilvēkam, kuram ir balsta un kustības aparāta patoloģija. Continue reading → «Kāpēc krakšķ mugura un kakls un kā tikt vaļā no locītavu krakšķēšanas?»

Ārstnieciskā masāža Behtereva slimības gadījumā!

Behtereva slimība jeb ankilozējošais spondilartrīts ir starpskriemeļu locītavu un bieži – arī ekstremitāšu locītavu hronisks iekaisums. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža Behtereva slimības gadījumā!»

Masieris vīrietis vai masiere sieviete?

Apmeklējot masāžas seansus, klientam pēc procedūras ir jāsaņem maksimāli daudz laba veselībai un emocionālā komforta. Viens no masiera galvenajiem uzdevumiem ir radīt tam nepieciešamos apstākļus. Continue reading → «Masieris vīrietis vai masiere sieviete?»

5 iemesli apmeklēt masieri, kuram ir medicīniskā izglītība!

Izvēloties masāžas pakalpojuma sniegšanas vietu, noteikti pievērsiet uzmanību masiera sertifikācijai un izglītībai. Continue reading → «5 iemesli apmeklēt masieri, kuram ir medicīniskā izglītība!»