Kāju masāža un veselība grūtniecības laikā

Kad iestājas katrai sievietei tik brīnumainais grūtniecības periods, viņai kā nekad agrāk gribas justies mīlētai un aizsargātai. Grūtniecei ir ļoti svarīgi sajust viņai tuvo cilvēku atbalstu un rūpes, būt mīļotā cilvēka uzmanības centrā un, protams un pats galvenais, lieliski justies pašai un būt aktīvai, lai ar baudu gaidītu mazuli un gatavotos brīdim, kad viņš ieradīsies. Continue reading → «Kāju masāža un veselība grūtniecības laikā»

Kritiskas domāšanas prasmes, veicot masāžu

Lai kļūtu par labu masieri, nepietiek masāžas kursu beigšanas un dažu grāmatu izlasīšanas. Lai sniegtu maksimālu labumu pacientam, atvieglotu viņa sāpju sindromus, sniegtu efektīvu palīdzību smagā stāvoklī un ekstremālos gadījumos, ir jāprot izskatīt jautājumu kompleksā, pamatīgi iedziļinoties problēmā.  Continue reading → «Kritiskas domāšanas prasmes, veicot masāžu»

Cilvēka ķermeņa mehānika un tās loma masāžā

Ķermeņa mehānika un prasme pārvaldīt savas kustības ir ļoti svarīga un būtiska katram cilvēkam. Mugurkaula un iekšējo orgānu veselība ir tieši atkarīga no tā, kā mēs kustamies un “turam” savu ķermeni ikdienas dzīvē. Continue reading → «Cilvēka ķermeņa mehānika un tās loma masāžā»

Vēdera taisnā muskuļa masāža un vingrinājumi

Vēdera taisnais muskulis ir viens no vēdera priekšējās sienas muskuļiem, tam ir svarīga loma labas stājas veidošanā, un cilvēkiem ar atlētisku uzbūvi tas ir labi saskatāms. Runājot tautas valodā, vēdera taisnais muskulis ir preses kubiņi, kuri kļūst skaidri saskatāmi, cītīgi trenējoties, un pēc tiem tiecas ļoti daudzi. Continue reading → «Vēdera taisnā muskuļa masāža un vingrinājumi»

Masāža Rīgā, lai mazinātu sāpes plecā

Mūsu pleci ir atbalsta staba (mugurkaula) augšējā daļa, kas katru dienu veic vissvarīgākās kustību funkcijas. Continue reading → «Masāža Rīgā, lai mazinātu sāpes plecā»

Galvas grozītājmuskuļa masāžas nepieciešamība

Galvassāpes ir nepatīkama lieta, kas neļauj koncentrēties un bojā dzīves kvalitāti kopumā. Labi, ja tās pāriet no vienas vienīgas tabletes un to iemesls ir viegls nogurums vai saaukstēšanās. Continue reading → «Galvas grozītājmuskuļa masāžas nepieciešamība»

Masāža kā palīglīdzeklis organisma attīrīšanai no alkohola

Iestājas vasara, un tas nozīmē – šašliku, atvaļinājumu un jautrības laiks ir klāt! Kā gan gribas izlauzties no biroja pelēkās ikdienas un uz dažām dienām nodoties dzīvei uz pilnu klapi! Gulēt cik vien gribas, ēst iecienītākos ēdienus, satikties ar draugiem pie vīna pudeles, skatīties sporta mačus ar čipsiem un aliņu, dedzīgi apspriežot iespējamo rezultātu.
Continue reading → «Masāža kā palīglīdzeklis organisma attīrīšanai no alkohola»

Emocionālās izdegšanas sindroms un masāža Rīgā

Katram dzīvē var iestāties brīdis, kad pilnīgi bez iemesla uzbrūk apātija un nogurums, nolaižas rokas un negribas darīt neko, neapmierinātības līmenis pieaug, nekas nesniedz prieku, sazināties un komunicēt ar draugiem un tuviniekiem ir smagi, iet uz pasākumiem un, jo vairāk – uz darbu nav interesanti, un būtībā interesēties par jebko vienkārši negribas. Un gribas tikai vārtīties dīvānā, gulēt, un – lai neviens neaiztiek. Vēlams – nekad. Continue reading → «Emocionālās izdegšanas sindroms un masāža Rīgā»

Masāža trigerpunktu apstrādāšanai Rīgā

Neatkarīgi no tā, vai profesionāli nodarbojaties ar sportu, vai sēžat birojā pie datora, vai arī aktīvi un bieži strādājat dārzā, – jums var parādīties spontānas sāpes muskuļos, traucējot jums ar nepatīkamu regularitāti, izplatoties uz citām ķermeņa daļām un radot stipras sāpes, kad uzspiežat uz muskuļa. Ja šajā aprakstā atpazīstat savus simptomus, ziniet, visticamāk esat ticis pie trigerpunkta. Continue reading → «Masāža trigerpunktu apstrādāšanai Rīgā»

Aptaukošanās un masāža

Diemžēl nebūt ne katrs no mums var lepoties ar slaidu augumu, izcilu veselību un ātru vielmaiņu, kas “sadedzinātu” hamburgeri 30 minūšu laikā un dāvātu tikai enerģiju un ziedošu izskatu īpašniekam, kuram daba dāvājusi tik daudzu ļaužu gribētu un veselīgu organisma “bonusu”. Continue reading → «Aptaukošanās un masāža»