Maigās manuālās tehnikas masāžas laikā

DSC05975

Kā zināms, masāžas procedūras saknes meklējamas sensenos laikos, kad mūsu senči bija atklājuši brīnišķīgo roku siltuma un spēka iedarbības īpašību. Masāžas guru māksla sākās ar hronikas pētīšanu, kas saturēja informāciju par masāžas iedarbību ne tikai uz ādu un muskuļiem, bet arī uz iekšējiem orgāniem un locītavām. Continue reading → «Maigās manuālās tehnikas masāžas laikā»

Masāža trauksmes un nemiera gadījumos

DSC_0057

Mūsdienu cilvēka dzīve ir daudzveidīga, piesātināta un ne vienmēr viegla – katru dienu satiksmes sastrēgumi, nenormēts režīms, gaidīšana rindās, priekšnieka sliktais garastāvoklis – tas viss izraisa spriedzi un stresu. Diemžēl katram no mums bieži vien nākas saskarties ar šiem šobrīd tik ierastajiem jēdzieniem.  Continue reading → «Masāža trauksmes un nemiera gadījumos»

Masāža mugurkaula artērijas sindroma gadījumos

DSC_0078

Periodiskas galvassāpes, reiboņi, trokšņi ausīs – visi šie simptomi var parādīties kā mugurkaula artērijas sindroma sekas. Continue reading → «Masāža mugurkaula artērijas sindroma gadījumos»

Masāža ir māksla!

DSC05984

Masāža ir māksla. Harmonijas radīšanas māksla, māksla piešķirt ķermenim un dvēselei mieru, māksla dziedēt un dāvāt enerģiju. Continue reading → «Masāža ir māksla!»

Masāža pēc fiziskas un garīgas pārpūles

DSC059855555

Ilgstošas intensīvas ķermeņa un smadzeņu pārslodzes var izraisīt nepatīkamas sekas. Biežas stresa situācijas un smagas fiziskās nodarbības var izsmelt spēkus, samazināt darbspēju un pasliktināt pašsajūtu. To visu var raksturot ar vienu vārdu – tas ir pārgurums. Continue reading → «Masāža pēc fiziskas un garīgas pārpūles»

Masāža pēc epidurālās anestēzijas

DSC05920

Bērna piedzimšana ir aizkustinošs un priecīgs notikums katras sievietes dzīvē! Taču pirms šī notikuma ir 9 gaidīšanas mēneši un mazuļa dzīves plānošana, kā arī raizes par gaidāmajām dzemdībām. Continue reading → «Masāža pēc epidurālās anestēzijas»

Masāža stimulē endorfīnu izstrādi

DSC05821

Mūsu dzīve ir ļoti daudzveidīga un daudzpusīga: katru dienu mēs sastopamies ar dažādām situācijām, satiekam cilvēkus, apmeklējam pasākumus, ēdam dažādus ēdienus, lasām grāmatas. Un tas viss – kopuma un katrs moments atsevišķi – izraisa patīkamas, bet dažreiz arī ne ļoti patīkamas emocijas, vistiešākajā veidā ietekmējot mūsu noskaņojumu un pašsajūtu. Continue reading → «Masāža stimulē endorfīnu izstrādi»

Masāža atvieglo stresu pēc auto vadīšanas

DSC05911

Dzīve mūsdienu lielpilsētā liek mums steigties, pielāgojoties kopējam pilsētas kustības tempam. Lai visur paspētu, būtu mobilam un neatpaliktu no citiem, mums ir lielisks pārvietošanās līdzeklis – automobilis. Continue reading → «Masāža atvieglo stresu pēc auto vadīšanas»

Ko iesaka darīt un nedarīt pēc masāžas

DSC05945

Masāžas procedūru rituāls nepieļauj kņadu un steigu: pirms masāžas nepieciešams noskaņot savu prātu un ķermeni procedūrai, ir maksimāli jāatslābinās un jātic, ka seanss sniegs jums maksimāli daudz labuma un maksimāli efektīvi atrisinās jūsu problēmu, kā arī palīdzēs jums atpūsties un atjaunot dzīvotspēju. Continue reading → «Ko iesaka darīt un nedarīt pēc masāžas»

Masāža ir lieliska dāvana svētkos!

2

Sākas svētku un patīkamu rūpju laiks. Ziemassvētki, Jaunais gads – tie ir notikumi, kas piestrāvoti ar omulības un siltuma atmosfēru. Continue reading → «Masāža ir lieliska dāvana svētkos!»