Kā klients redz ideālu masāžas seansu

Plānojot vizīti pie masiera un meklējot piemērotu salonu, mēs ņemam vērā vairākus kritērijus: jautājam paziņām par viņu pieredzi, lasām atsauksmes, meklējam sertificētu masieri un vienmēr esam cerībā uz „ideālu masāžas seansu“. Un jau pēc procedūras mēs salīdzinām savas iegūtās sajūtas ar gaidītajām. Balstoties uz populārām cilvēku vēlmēm masāžas jomā, piedāvāju iepazīties ar svarīgākajiem punktiem, kuriem klienti parasti pievērš uzmanību. Continue reading → «Kā klients redz ideālu masāžas seansu»

Masāža kondicionieru un caurvēju cienītājiem

Karstās vasaras dienās, kad temperatūra aiz loga sasniegusi ilgi gaidītos lielos plusus, ir tik patīkami laiskoties siltajos saulītes staros! Taču ieejot telpās, gribas sajust vēsumiņu un uz īsu brīdi paslēpties no karstuma. Un ir labi, ka lielākajā daļā veikalu un biroju ir kondicionieri, ar kuru palīdzību var regulēt temperatūru. Nu, un ja šī tehnikas brīnuma nav, var taču iztikt, plaši atverot logus. Continue reading → «Masāža kondicionieru un caurvēju cienītājiem»

Masāža viedtālruņu cienītājiem

DSC03240

Mūsdienu sabiedrībā grūti iedomāties cilvēku bez viedtālruņa: sēžot internetā, mēs lasām tajā jaunumus pa ceļam uz darbu, nodarbojoties ar sportu vai mājas darbiem, klausāmies mūziku, satiekot draugus, rādām atvaļinājuma bildes vai mīļus kaķēnus, visu laiku pārbaudām mesendžerus, gaidot ziņojumu no dārgiem mums cilvēkiem, pat pamostoties, mēs vispirms ņemam rokās telefonu, lai pārbaudītu e-pastu un paskatītos laika prognozi šai dienai. Continue reading → «Masāža viedtālruņu cienītājiem»

Masiera veselība

DSC_0012.NEF

Neskatoties uz to, ka masieris ir gandrīz burvis un ka, pateicoties savām īpašajām prasmēm un zināšanām, viņš spēj izārstēt citiem gan ķermeni, gan dvēseli, viņš tomēr ir tikai cilvēks, un viņam, kā mums visiem, ir svarīga laba pašsajūta, atpūta un atslābināšanās. Continue reading → «Masiera veselība»

Maigās manuālās tehnikas masāžas laikā

DSC03404

Kā zināms, masāžas procedūras saknes meklējamas sensenos laikos, kad mūsu senči bija atklājuši brīnišķīgo roku siltuma un spēka iedarbības īpašību. Masāžas guru māksla sākās ar hronikas pētīšanu, kas saturēja informāciju par masāžas iedarbību ne tikai uz ādu un muskuļiem, bet arī uz iekšējiem orgāniem un locītavām. Continue reading → «Maigās manuālās tehnikas masāžas laikā»

Masāža trauksmes un nemiera gadījumos

DSC_0057

Mūsdienu cilvēka dzīve ir daudzveidīga, piesātināta un ne vienmēr viegla – katru dienu satiksmes sastrēgumi, nenormēts režīms, gaidīšana rindās, priekšnieka sliktais garastāvoklis – tas viss izraisa spriedzi un stresu. Diemžēl katram no mums bieži vien nākas saskarties ar šiem šobrīd tik ierastajiem jēdzieniem.  Continue reading → «Masāža trauksmes un nemiera gadījumos»

Masāža mugurkaula artērijas sindroma gadījumos

DSC_0078

Periodiskas galvassāpes, reiboņi, trokšņi ausīs – visi šie simptomi var parādīties kā mugurkaula artērijas sindroma sekas. Continue reading → «Masāža mugurkaula artērijas sindroma gadījumos»

Masāža ir māksla!

DSC05984

Masāža ir māksla. Harmonijas radīšanas māksla, māksla piešķirt ķermenim un dvēselei mieru, māksla dziedēt un dāvāt enerģiju. Continue reading → «Masāža ir māksla!»

Masāža pēc fiziskas un garīgas pārpūles

DSC059855555

Ilgstošas intensīvas ķermeņa un smadzeņu pārslodzes var izraisīt nepatīkamas sekas. Biežas stresa situācijas un smagas fiziskās nodarbības var izsmelt spēkus, samazināt darbspēju un pasliktināt pašsajūtu. To visu var raksturot ar vienu vārdu – tas ir pārgurums. Continue reading → «Masāža pēc fiziskas un garīgas pārpūles»

Masāža pēc epidurālās anestēzijas

DSC05920

Bērna piedzimšana ir aizkustinošs un priecīgs notikums katras sievietes dzīvē! Taču pirms šī notikuma ir 9 gaidīšanas mēneši un mazuļa dzīves plānošana, kā arī raizes par gaidāmajām dzemdībām. Continue reading → «Masāža pēc epidurālās anestēzijas»