Vakuuma terapijas vēsture

DSC05969

Ārstniecības metožu liktenis nav prognozējams: dažas metodes, tikko parādījušās, aiziet nebūtībā, citas – pēc garu pārvērtību un uzlabojumu ceļa paliek pie cilvēkiem uz mūžiem, dāvājot savus dziedējošus augļus un glābjot cilvēkus no dažādām slimībām. Pie pēdējām droši var pieskaitīt vienu no senākajām ārstniecības metodēm – vakuuma terapiju. Un arī šodien, pēc vairākiem tūkstoš gadiem, vakuuma iedarbības metode pārdzīvo jaunu dzimšanu. Continue reading → «Vakuuma terapijas vēsture»

Aļģu izmantošana kosmetoloģijā

DSC05759

Dzenoties pēc sakoptas ārienes, tvirta ķermeņa un starojoša izskata, jaunas meitenes un sievietes visā pasaulē eksperimentē ar dažādiem kosmetoloģiskiem līdzekļiem un ar gatavību izmēģina produktus un procedūras, kuras sola viņām vēlamo rezultātu. Continue reading → «Aļģu izmantošana kosmetoloģijā»

Hialuronskābe – līdzeklis pret visām nelaimēm

DSC05779-1024x683

Hialuronskābe ir svarīgs komponents, kas nodrošina muskuļu, locītavu, ādas, nervu un citu audu normālu darbību.

Continue reading → «Hialuronskābe – līdzeklis pret visām nelaimēm»

Kolagēns – skaistuma un veselības viela

DSC05963-1024x683

Kolagēns ir svarīgs dzīvības procesu dalībnieks, jo, pateicoties kolagēnam, mūsu ķermenis un sejas āda izskatās tvirti, locītavas kustas viegli, un skelets droši nes mūsu ķermeni. Continue reading → «Kolagēns – skaistuma un veselības viela»

Masētāji un aplikatori – svarīgi masiera palīgi

DSC_0052
Mūsdienās masāžas pakalpojumu jomā ir daudz dažādu palīgierīču un līdzekļu, kas palīdz masierim sasniegt vajadzīgo rezultātu un pozitīvi iedarboties uz noteiktu pacienta ķermeņa daļu.
Continue reading → «Masētāji un aplikatori – svarīgi masiera palīgi»

Holistiskā pieeja masāžas procedūrām

DSC05825

Masāžas kabineta apmeklējumu nevar salīdzināt ne ar vienu citu skaistuma un veselības industrijā izmantojamo procedūru. Kad mēs ejam uz masāžas seansu, mums prātā pat neienāk domas, ka vajadzētu vienkārši ātrāk samaksāt, atbrīvoties un aizmirst par to, kā tas, piemēram, notiek, apmeklējot zobārstu. Continue reading → «Holistiskā pieeja masāžas procedūrām»

Masāža un sievietes veselība: masāžas ietekmes īpatnības uz organismu menstruāciju laikā

DSC05808

Kā zināms, pastāv daudz masāžas veidu un tehniku: masāža var būt atslābinoša, tonizējoša, stimulējoša un ārstnieciska. Cilvēces daiļākās daļas pārstāves masāžā rod mierinājumu, atvieglo dažādu kaišu simptomus, masāžas seansa laikā ļaujot veltīt uzmanību tikai sev pašām. Continue reading → «Masāža un sievietes veselība: masāžas ietekmes īpatnības uz organismu menstruāciju laikā»

Ārstnieciskā masāža pakauša muskuļu rigiditātes gadījumos

DSC0598555

Kakla muskuļu rigiditāte ir paaugstināts muskuļu tonuss (hipertonuss), to elastīguma samazināšanās, saraušanās un normālas funkcionēšanas traucējumi. Šie traucējumi ir centrālās un perifērās nervu sistēmas funkcionālās darbības patoloģisko traucējumu sekas, un tie ir svarīgs simptoms, diagnosticējot ar to saistītas slimības. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža pakauša muskuļu rigiditātes gadījumos»

Ar kādām ārstnieciskām īpašībām ir apveltīts zilums un vai ir vērts baidīties no ziluma?

DSC05996

Pēc jebkuras masāžas, kas tiek veikta ar spēka metožu pielietošanu, t. i. izmantojot elkoņus vai speciālas ierīces, uz pacienta ķermeņa var palikt zilumi. Protams, ne jau visiem masāžas veidiem ir raksturīga zilumu rašanās: dažreiz tās ir vienkārši masiera darba kļūdas. Continue reading → «Ar kādām ārstnieciskām īpašībām ir apveltīts zilums un vai ir vērts baidīties no ziluma?»

Mikrovibrāciju iedarbība uz cilvēka organismu

DSC05959

Kā zināms, cilvēka organisms sastāv no šūnām, kas pilda vitāli svarīgas funkcijas un kopumā nodrošina dzīvības procesu norisi. Continue reading → «Mikrovibrāciju iedarbība uz cilvēka organismu»