Masāža gados vecākiem cilvēkiem

Cilvēka dzīve ir brīnišķīgs un apbrīnojams ceļojums! Katrs laika posms – bērnība, jaunība, briedums, vecumdienas – dāvā mums neatkārtojamus iespaidus, emocijas un pieredzi. Katrā no šiem dzīves etapiem mēs izjūtam dažādus dvēseles un ķermeņa stāvokļus: bērnībā mēs esam ziņkārīgi un ātri, jaunībā – nemierīgi un alkstam pēc jauniem piedzīvojumiem, briedums dāvā mums gudrību un rāmumu, savukārt vecumdienās mēs varam baudīt tuvinieku rūpes un mīlestību. Continue reading → «Masāža gados vecākiem cilvēkiem»

Taizemes balzāmu lietošana masāžā 

Nevienam nav noslēpums, ka naturopātijas cienītāji  par vienu no dziednieciskākajām un populārākajām uzskata austrumu medicīnu. Dziednieki, kas to praktizē, izmanto maksimāli daudz dabīgo līdzekļu un labi pārzina brīnumus darošo austrumu zālīšu un augu īpašībuspēku. Continue reading → «Taizemes balzāmu lietošana masāžā »

Masāža sēdus stāvoklī: priekšrocības un popularitāte

Mēs visi no bērnības zinām izteicienu „Laiks ir nauda“, kas nozīmē, ka mūsu laiks ir tikpat vērtīgs kā nauda, un to nevajadzētu tērēt velti. Taču jāatceras, ka mūsu laiks ir arī veselība, brīvība, harmonija, prieks, jautrība. Kļūstot vecāki, mēs sākam vērtēt savu laiku un cenšamies taupīt to kad vien iespējams, lai izbrīvētu dārgās minūtes un lietderīgi pavadītu laiku, veltot to sev un saviem tuvajiem. Continue reading → «Masāža sēdus stāvoklī: priekšrocības un popularitāte»

Inversijas galda izmantošana masāžas procedūru laikā

Viena no izplatītākajām mūsdienu cilvēka problēmām ir balsta un kustību sistēmas slimības. Regulāras muguras sāpes, galvassāpes, paaugstināts muskuļu tonuss kļuvuši ne tikai par gados vecāku cilvēku, bet arī par jauniešu pastāvīgiem pavadoņiem. Muguras problēmas izraisa liekais svars, fiziskās traumas, pārslodze, kā arī mazkustīgs dzīvesveids. Continue reading → «Inversijas galda izmantošana masāžas procedūru laikā»

Kā klients redz ideālu masāžas seansu

Plānojot vizīti pie masiera un meklējot piemērotu salonu, mēs ņemam vērā vairākus kritērijus: jautājam paziņām par viņu pieredzi, lasām atsauksmes, meklējam sertificētu masieri un vienmēr esam cerībā uz „ideālu masāžas seansu“. Un jau pēc procedūras mēs salīdzinām savas iegūtās sajūtas ar gaidītajām. Balstoties uz populārām cilvēku vēlmēm masāžas jomā, piedāvāju iepazīties ar svarīgākajiem punktiem, kuriem klienti parasti pievērš uzmanību. Continue reading → «Kā klients redz ideālu masāžas seansu»

Masāža kondicionieru un caurvēju cienītājiem

Karstās vasaras dienās, kad temperatūra aiz loga sasniegusi ilgi gaidītos lielos plusus, ir tik patīkami laiskoties siltajos saulītes staros! Taču ieejot telpās, gribas sajust vēsumiņu un uz īsu brīdi paslēpties no karstuma. Un ir labi, ka lielākajā daļā veikalu un biroju ir kondicionieri, ar kuru palīdzību var regulēt temperatūru. Nu, un ja šī tehnikas brīnuma nav, var taču iztikt, plaši atverot logus. Continue reading → «Masāža kondicionieru un caurvēju cienītājiem»

Masāža viedtālruņu cienītājiem

DSC03240

Mūsdienu sabiedrībā grūti iedomāties cilvēku bez viedtālruņa: sēžot internetā, mēs lasām tajā jaunumus pa ceļam uz darbu, nodarbojoties ar sportu vai mājas darbiem, klausāmies mūziku, satiekot draugus, rādām atvaļinājuma bildes vai mīļus kaķēnus, visu laiku pārbaudām mesendžerus, gaidot ziņojumu no dārgiem mums cilvēkiem, pat pamostoties, mēs vispirms ņemam rokās telefonu, lai pārbaudītu e-pastu un paskatītos laika prognozi šai dienai. Continue reading → «Masāža viedtālruņu cienītājiem»

Masiera veselība

DSC_0012.NEF

Neskatoties uz to, ka masieris ir gandrīz burvis un ka, pateicoties savām īpašajām prasmēm un zināšanām, viņš spēj izārstēt citiem gan ķermeni, gan dvēseli, viņš tomēr ir tikai cilvēks, un viņam, kā mums visiem, ir svarīga laba pašsajūta, atpūta un atslābināšanās. Continue reading → «Masiera veselība»

Maigās manuālās tehnikas masāžas laikā

DSC03404

Kā zināms, masāžas procedūras saknes meklējamas sensenos laikos, kad mūsu senči bija atklājuši brīnišķīgo roku siltuma un spēka iedarbības īpašību. Masāžas guru māksla sākās ar hronikas pētīšanu, kas saturēja informāciju par masāžas iedarbību ne tikai uz ādu un muskuļiem, bet arī uz iekšējiem orgāniem un locītavām. Continue reading → «Maigās manuālās tehnikas masāžas laikā»

Masāža trauksmes un nemiera gadījumos

DSC_0057

Mūsdienu cilvēka dzīve ir daudzveidīga, piesātināta un ne vienmēr viegla – katru dienu satiksmes sastrēgumi, nenormēts režīms, gaidīšana rindās, priekšnieka sliktais garastāvoklis – tas viss izraisa spriedzi un stresu. Diemžēl katram no mums bieži vien nākas saskarties ar šiem šobrīd tik ierastajiem jēdzieniem.  Continue reading → «Masāža trauksmes un nemiera gadījumos»