Masāža gadījumā, ja ir saspiests nervs zem lāpstiņas (masāža neiralģijai zem lāpstiņām)

Atkārtotas, mieru nedodošas sāpes zem lāpstiņas var būt saspiesta nerva simptoms (medicīniski plašāk pazīstamas kā termins “neiralģija”). Continue reading → «Masāža gadījumā, ja ir saspiests nervs zem lāpstiņas (masāža neiralģijai zem lāpstiņām)»

Ārstnieciskā masāža starpribu neiralģijas gadījumos (sāpes krūšu rajonā un sāpes ribu zonā)

Starpribu neiralģija ir nopietna slimība, kas nepatīkami ietekmē dzīves kvalitāti. Šī veida neiralģijai ir raksturīgas atkārtotas spēcīgas sāpju lēkmes, sāpes starp ribām ar regulāru periodiskumu nedod mieru pacientam  un rada diskomfortu. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža starpribu neiralģijas gadījumos (sāpes krūšu rajonā un sāpes ribu zonā)»

Masāža un veselīga sirds un asinsvadu sistēma (kā masāža var palīdzēt sirds veselībai)

Diemžēl mūsdienās sirds un asinsvadu sistēmas kaites nav retums. Sēdošs darbs, mazkustīgs dzīvesveids, nepareiza diēta, pārmērīga aizraušanās ar dažādām ierīcēm, pastiprināta garīgā vai fiziskā slodze un biežs stress, – visu šo apstākļu kopums izraisa balsta un kustību aparāta sistēmas muskuļu pārmērīgu pārslodzi, vājina organisma dabīgās aizsargspējas, tādējādi veicinot dažādu veselības sarežģījumu – veģetatīvās distonijas, dažādu sirds slimību, insulta un infarkta riska un citu saslimšanu rašanos. Continue reading → «Masāža un veselīga sirds un asinsvadu sistēma (kā masāža var palīdzēt sirds veselībai)»

Regulāra masāžas veikšana paaugstina testosterona līmeni organismā

Ir grūti pārvērtēt masāžas ārstnieciskās īpašības. Būdama sena ķermeņa dziedināšanas māksla, masāža kombinācijā ar citām terapeitiskām metodēm turpina pārsteigt ar savu efektivitāti gan pacientus, gan ārstus.  Continue reading → «Regulāra masāžas veikšana paaugstina testosterona līmeni organismā»

Kāpēc pēc masāžas var sāpēt galva? (galvassāpes pēc masāžas)

Masāža ir viena no patīkamākajām terapeitiskajām medicīnas dziedināšanas metodēm. Pateicoties masāžai, organisms tiek atbrīvots no uzkrātajiem toksīniem, pazeminās muskuļu sasprindzinājums, mazinās sāpju sajūtas problemātiskajās zonās, organisms uzlādējas ar jaunu enerģiju un saņem laimes hormonu porciju. Continue reading → «Kāpēc pēc masāžas var sāpēt galva? (galvassāpes pēc masāžas)»

Masāža kā neaizstājams līdzeklis cīņai ar alerģiju

Alerģija ir viena no visizplatītākajām slimībām pasaulē. Gan pieaugušie, gan bērni cieš no alerģijām, šī kaite var būt ļoti bīstama, ja alerģiskas reakcijas saasināšanās laikā netiek veikti steidzami pasākumi.  Continue reading → «Masāža kā neaizstājams līdzeklis cīņai ar alerģiju»

Masāža Rīgā rehabilitācijai pēc autoavārijas

Ar savu veselību jānodarbojas pastāvīgi, jārūpējas par sevi un nedrīkst aizmirst par svarīgajām profilaktiskajām pārbaudēm, kā arī par masāžas procedūrām, kuras dāvā jums miesas un gara stiprumu. Īpaši svarīgi tas ir pēc dzīves pārbaudījumiem vai iegūtām traumām, teiksim, pēc automobiļa avārijas. Continue reading → «Masāža Rīgā rehabilitācijai pēc autoavārijas»

Sporta masāža Rīgā un muskuļu pieaugums: masāžas labvēlīgā ietekme uz muskuļu masas pieaugumu

Sporta masāža kā atsevišķa masāžas kategorija ir pazīstama jau sen un tiek veiksmīgi izmantota medicīnā un profesionālā sporta jomā. Continue reading → «Sporta masāža Rīgā un muskuļu pieaugums: masāžas labvēlīgā ietekme uz muskuļu masas pieaugumu»

Masāža – ķermeņa un dvēseles harmonija (emocijas no masāžas viedokļa)

Kopš seniem laikiem ir zināms, ka masāžai ir ārstnieciskas īpašības, kas vērstas ne tikai uz ķermeni, bet arī uz dvēseli. Tā kā tai ir izcila iedarbība uz cilvēku, masāža  relaksējoši iedarbojas uz visu organismu, labvēlīgi ietekmē problemātiskās zonas, sniedzot pozitīvas emocijas, fiziskā un garīgā spēka pieplūdumu. Continue reading → «Masāža – ķermeņa un dvēseles harmonija (emocijas no masāžas viedokļa)»

Masāža – neaizstājams pavadonis ceļā uz sportiskiem panākumiem!

Sākoties siltajām dienām, arvien vairāk un vairāk var satikt cilvēkus, kas nodarbojas ar skriešanu, kāds vienkārši vēlas uzturēt formu, kāds – lietderīgi pavadīt laiku, bet kāds joprojām savu ķermeni gatavo pludmales sezonai. Skriešana ir lieliska daudzu slimību profilakse, perfekta izskata uzturēšana un vispārēja organisma stiprināšana. Skriešana ir pieejama jebkurā vecumā un jebkurā dienas laikā, skriet var amatieri un profesionāļi, kuriem skriešana ir tikai daļa no kopējās sportiskās sagatavošanās. Continue reading → «Masāža – neaizstājams pavadonis ceļā uz sportiskiem panākumiem!»