Masāža Rīgā, lai mazinātu sāpes plecā

Mūsu pleci ir atbalsta staba (mugurkaula) augšējā daļa, kas katru dienu veic vissvarīgākās kustību funkcijas. Continue reading → «Masāža Rīgā, lai mazinātu sāpes plecā»

Galvas grozītājmuskuļa masāžas nepieciešamība

Galvassāpes ir nepatīkama lieta, kas neļauj koncentrēties un bojā dzīves kvalitāti kopumā. Labi, ja tās pāriet no vienas vienīgas tabletes un to iemesls ir viegls nogurums vai saaukstēšanās. Continue reading → «Galvas grozītājmuskuļa masāžas nepieciešamība»

Masāža kā palīglīdzeklis organisma attīrīšanai no alkohola

Iestājas vasara, un tas nozīmē – šašliku, atvaļinājumu un jautrības laiks ir klāt! Kā gan gribas izlauzties no biroja pelēkās ikdienas un uz dažām dienām nodoties dzīvei uz pilnu klapi! Gulēt cik vien gribas, ēst iecienītākos ēdienus, satikties ar draugiem pie vīna pudeles, skatīties sporta mačus ar čipsiem un aliņu, dedzīgi apspriežot iespējamo rezultātu.
Continue reading → «Masāža kā palīglīdzeklis organisma attīrīšanai no alkohola»

Emocionālās izdegšanas sindroms un masāža Rīgā

Katram dzīvē var iestāties brīdis, kad pilnīgi bez iemesla uzbrūk apātija un nogurums, nolaižas rokas un negribas darīt neko, neapmierinātības līmenis pieaug, nekas nesniedz prieku, sazināties un komunicēt ar draugiem un tuviniekiem ir smagi, iet uz pasākumiem un, jo vairāk – uz darbu nav interesanti, un būtībā interesēties par jebko vienkārši negribas. Un gribas tikai vārtīties dīvānā, gulēt, un – lai neviens neaiztiek. Vēlams – nekad. Continue reading → «Emocionālās izdegšanas sindroms un masāža Rīgā»

Masāža trigerpunktu apstrādāšanai Rīgā

Neatkarīgi no tā, vai profesionāli nodarbojaties ar sportu, vai sēžat birojā pie datora, vai arī aktīvi un bieži strādājat dārzā, – jums var parādīties spontānas sāpes muskuļos, traucējot jums ar nepatīkamu regularitāti, izplatoties uz citām ķermeņa daļām un radot stipras sāpes, kad uzspiežat uz muskuļa. Ja šajā aprakstā atpazīstat savus simptomus, ziniet, visticamāk esat ticis pie trigerpunkta. Continue reading → «Masāža trigerpunktu apstrādāšanai Rīgā»

Aptaukošanās un masāža

Diemžēl nebūt ne katrs no mums var lepoties ar slaidu augumu, izcilu veselību un ātru vielmaiņu, kas “sadedzinātu” hamburgeri 30 minūšu laikā un dāvātu tikai enerģiju un ziedošu izskatu īpašniekam, kuram daba dāvājusi tik daudzu ļaužu gribētu un veselīgu organisma “bonusu”. Continue reading → «Aptaukošanās un masāža»

Masāža uzmācīgu (obsesīvu) kustību sindroma gadījumā

Stresa un nestandarta situāciju laikā cilvēki uzvedas un reaģē dažādi, taču gandrīz vienmēr lielākā daļa jūtas gaužām nekomfortabli. Viens no visnepatīkamākajiem stāvokļiem stresa gadījumā sevišķi jūtīgiem cilvēkiem ir uzmācīgo (obsesīvo) kustību sindroms (OKS). Nepārejoša klepošana, straujas galvas vai plecu kustības, pirkstu lauzīšana, knakšķinot tos, kājas raustīšana, matu šķipsnas tīšana uz pirksta – ir ļoti daudz uzmācīgo kustību veidu, un tie visi sagādā diskomfortu gan pašam šo sindromu izjūtošajam, gan apkārtējiem. Continue reading → «Masāža uzmācīgu (obsesīvu) kustību sindroma gadījumā»

Autovadītājiem masāža nav lieka greznība, tā ir vienkārša nepieciešamība!

Nevienam nav noslēpums, ka mazkustīgs un vienveidīgs dzīvesveids kaitē veselībai ne mazāk, kā kaitīgi ieradumi un slikts uzturs. Cilvēkiem, kuriem ir zema kustību aktivitāte, var būt nopietnas veselības problēmas, viņi cieš no galvas sāpēm, bezmiega, nervu traucējumiem, kā arī no muguras problēmām. Continue reading → «Autovadītājiem masāža nav lieka greznība, tā ir vienkārša nepieciešamība!»

Miegainība un vājums pēc masāžas

Masāžas procedūras ir glābiņš no daudzām problēmām, kas saistītas ar mugurkaulu, locītavām un paaugstinātu muskuļu tonusu. Masāža novērš tādu slimību sekas kā mugurkaula izliekums, asinsrites traucējumi, hipodinamija, stresi un citas. Taktilā iedarbība uz problemātiskajām zonām pazemina pārmērīgu spriedzi, aktivizē toksīnu izvadīšanu no organisma, mazina nogurumu un palīdz normalizēt miegu un kopējo pašsajūtu.  Continue reading → «Miegainība un vājums pēc masāžas»

Sāls lampa masāžas kabinetā

Jūras sāls labvēlīgās īpašības un to iedarbība uz cilvēka organismu ir zināmas jau sen. Pirmie, kas sāka iegūt sāli no jūras ūdens un izmantot to pārtikā, bija Vidusjūras un Austrumāzijas iedzīvotāji. Continue reading → «Sāls lampa masāžas kabinetā»