Masāža – neaizstājams pavadonis ceļā uz sportiskiem panākumiem!

Sākoties siltajām dienām, arvien vairāk un vairāk var satikt cilvēkus, kas nodarbojas ar skriešanu, kāds vienkārši vēlas uzturēt formu, kāds – lietderīgi pavadīt laiku, bet kāds joprojām savu ķermeni gatavo pludmales sezonai. Skriešana ir lieliska daudzu slimību profilakse, perfekta izskata uzturēšana un vispārēja organisma stiprināšana. Skriešana ir pieejama jebkurā vecumā un jebkurā dienas laikā, skriet var amatieri un profesionāļi, kuriem skriešana ir tikai daļa no kopējās sportiskās sagatavošanās. Continue reading → «Masāža – neaizstājams pavadonis ceļā uz sportiskiem panākumiem!»

Masāža un rehabilitācija pēc insulta Rīgā

Viena no svarīgākajām masāžas īpašībām ir stimulēt audu atjaunošanos un šūnu reģenerāciju cilvēka ķermeņa problemātiskajās zonās. Continue reading → «Masāža un rehabilitācija pēc insulta Rīgā»

Vai masāžai ir ar vecumu saistīti ierobežojumi?

Labumu, ko sniedz masāža cilvēka veselībai, diez vai var pārvērtēt, manuālās prakses efektivitāti un atbrīvošanos ar tās palīdzību no problēmām, kuras satrauc pacientu, ir pierādījusi gadsimtiem ilga masāžas izmantošana. Katrai cilvēka organisma problēmai ir risinājums, un visbiežāk visefektīvāk un operatīvāk ar to palīdzēs tikt galā masāža. Continue reading → «Vai masāžai ir ar vecumu saistīti ierobežojumi?»

Ārstnieciskā masāža Rīgā locītavu artrozes gadījumos (ceļgalu, plecu, gūžu, elkoņu, pirkstu).

Artroze ir hroniska locītavu slimība, artrozes var būt primāras un sekundāras, var noritēt dažāda smaguma formās. Locītavu artrozes galvenais simptoms ir sāpju sajūtas locītavās kustību laikā un raksturīgi klikšķi. Ar šādu nepatīkamu kaiti kā locītavu artroze var salimt jebkurā vecumā. Pretēji izplatītajam viedoklim, artroze tiek diagnosticēta ne tikai gados vecākiem, bet arī cilvēkiem, kas vecāki par 30 gadiem. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža Rīgā locītavu artrozes gadījumos (ceļgalu, plecu, gūžu, elkoņu, pirkstu).»

Regulāri masāžas seansi uzlabo jūsu dzīves kvalitāti

 

Nav nekāds noslēpums, ka, lai gūtu panākumus, ir svarīgi nenovirzīties no mērķa un regulāri veikt darbības, kas vērstas uz rezultāta sasniegšanu. Šo principu var attiecināt uz jebko: uzņēmējdarbību, ilgi gaidīto ceļojumu, grāmatas rakstīšanu, sapņu figūru un veselību. Continue reading → «Regulāri masāžas seansi uzlabo jūsu dzīves kvalitāti»

Ārstnieciskā masāža mugurkaula spondilozes un spondiloartrozes gadījumā Rīgā

Mugurkaula spondiloze un spondiloartroze ir sistēmiska slimība, kurai raksturīgas distrofiskas izmaiņas starpskriemeļu diskos un fibrozes audos. Šīs slimības izraisa dažādi kaulu izaugumi – tā sauktie radziņi (osteofīti vai spondilofīti) skriemeļu malās, kas spiež uz nervu saknītēm un rada stipras sāpes.  Continue reading → «Ārstnieciskā masāža mugurkaula spondilozes un spondiloartrozes gadījumā Rīgā»

Masāža Rīgā noteiktā gadalaikā jeb kāds gadalaiks ir vispiemērotākais Jūsu izvēlētajai masāžai!

Tas, ka tagad tiek aktīvi popularizēts mūsdienu transporta ātrums, karjeras kāpņu augstums, vēlme patērēt un valdīt, noved mūs pie apzinātas atteikšanās no kustības, pareiza uztura un rūpēm par sevi par labu materiālo labumu sasniegšanai un augstu, ilgā termiņā sasniedzamu  dzīves mērķu izvirzīšanai. Continue reading → «Masāža Rīgā noteiktā gadalaikā jeb kāds gadalaiks ir vispiemērotākais Jūsu izvēlētajai masāžai!»

Masāža pacientiem ar Parkinsona slimību palīdz cīnīties ar tremoru un sāpēm

Parkinsona slimība ir galvas smadzeņu slimība, kas attīstās tāpēc, ka palēninās un tiek pārtraukta neiromediatora hormona dopamīna izstrāde, kura notiek hipotalāmā. Dopamīna hormons ir atbildīgs ne tikai par baudas, laimes un gandarījuma sajūtām, bet arī par mūsu motivāciju, zinātkāri un lēmumu pieņemšanu. Turklāt dopamīns ir iesaistīts mācību procesa regulēšanā un kustību koordinēšanā. Continue reading → «Masāža pacientiem ar Parkinsona slimību palīdz cīnīties ar tremoru un sāpēm»

Ārstnieciskā masāža Rīgā un elpošanas sistēmas veselība

Bieži vien pacienti ar dažādām elpceļu slimībām lūdz veikt masāžas procedūras, cerot atvieglot slimības simptomus. Un ne velti, jo masāža ar pareizi piemeklētām metodēm var ne tikai atvieglot slimības gaitu, bet daudzos gadījumos – arī pilnībā izārstēt šo slimību. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža Rīgā un elpošanas sistēmas veselība»

Jostasvietas kvadrātveida muskuļa masāža un muskuļa loma cilvēka organismā

Kvadrātveida muskulis atrodas muguras lejasdaļā, nedaudz virs sēžamvietas. Šis muskulis ir savienojošais elements starp mugurkaulu, iegurņa kauliem un ribām. Kvadrātveida muskuļa galvenā funkcija ir ķermeņa saliekšana un iztaisnošana.  Bez šī orgāna cilvēka kustības būtu praktiski neiespējamas vai arī ļoti ierobežotas. Continue reading → «Jostasvietas kvadrātveida muskuļa masāža un muskuļa loma cilvēka organismā»