Masāža kā neaizstājams līdzeklis cīņai ar alerģiju

Alerģija ir viena no visizplatītākajām slimībām pasaulē. Gan pieaugušie, gan bērni cieš no alerģijām, šī kaite var būt ļoti bīstama, ja alerģiskas reakcijas saasināšanās laikā netiek veikti steidzami pasākumi.  Continue reading → «Masāža kā neaizstājams līdzeklis cīņai ar alerģiju»

Masāža Rīgā rehabilitācijai pēc autoavārijas

Ar savu veselību jānodarbojas pastāvīgi, jārūpējas par sevi un nedrīkst aizmirst par svarīgajām profilaktiskajām pārbaudēm, kā arī par masāžas procedūrām, kuras dāvā jums miesas un gara stiprumu. Īpaši svarīgi tas ir pēc dzīves pārbaudījumiem vai iegūtām traumām, teiksim, pēc automobiļa avārijas. Continue reading → «Masāža Rīgā rehabilitācijai pēc autoavārijas»

Sporta masāža Rīgā un muskuļu pieaugums: masāžas labvēlīgā ietekme uz muskuļu masas pieaugumu

Sporta masāža kā atsevišķa masāžas kategorija ir pazīstama jau sen un tiek veiksmīgi izmantota medicīnā un profesionālā sporta jomā. Continue reading → «Sporta masāža Rīgā un muskuļu pieaugums: masāžas labvēlīgā ietekme uz muskuļu masas pieaugumu»

Masāža – ķermeņa un dvēseles harmonija (emocijas no masāžas viedokļa)

Kopš seniem laikiem ir zināms, ka masāžai ir ārstnieciskas īpašības, kas vērstas ne tikai uz ķermeni, bet arī uz dvēseli. Tā kā tai ir izcila iedarbība uz cilvēku, masāža  relaksējoši iedarbojas uz visu organismu, labvēlīgi ietekmē problemātiskās zonas, sniedzot pozitīvas emocijas, fiziskā un garīgā spēka pieplūdumu. Continue reading → «Masāža – ķermeņa un dvēseles harmonija (emocijas no masāžas viedokļa)»

Masāža – neaizstājams pavadonis ceļā uz sportiskiem panākumiem!

Sākoties siltajām dienām, arvien vairāk un vairāk var satikt cilvēkus, kas nodarbojas ar skriešanu, kāds vienkārši vēlas uzturēt formu, kāds – lietderīgi pavadīt laiku, bet kāds joprojām savu ķermeni gatavo pludmales sezonai. Skriešana ir lieliska daudzu slimību profilakse, perfekta izskata uzturēšana un vispārēja organisma stiprināšana. Skriešana ir pieejama jebkurā vecumā un jebkurā dienas laikā, skriet var amatieri un profesionāļi, kuriem skriešana ir tikai daļa no kopējās sportiskās sagatavošanās. Continue reading → «Masāža – neaizstājams pavadonis ceļā uz sportiskiem panākumiem!»

Masāža un rehabilitācija pēc insulta Rīgā

Viena no svarīgākajām masāžas īpašībām ir stimulēt audu atjaunošanos un šūnu reģenerāciju cilvēka ķermeņa problemātiskajās zonās. Continue reading → «Masāža un rehabilitācija pēc insulta Rīgā»

Vai masāžai ir ar vecumu saistīti ierobežojumi?

Labumu, ko sniedz masāža cilvēka veselībai, diez vai var pārvērtēt, manuālās prakses efektivitāti un atbrīvošanos ar tās palīdzību no problēmām, kuras satrauc pacientu, ir pierādījusi gadsimtiem ilga masāžas izmantošana. Katrai cilvēka organisma problēmai ir risinājums, un visbiežāk visefektīvāk un operatīvāk ar to palīdzēs tikt galā masāža. Continue reading → «Vai masāžai ir ar vecumu saistīti ierobežojumi?»

Ārstnieciskā masāža Rīgā locītavu artrozes gadījumos (ceļgalu, plecu, gūžu, elkoņu, pirkstu).

Artroze ir hroniska locītavu slimība, artrozes var būt primāras un sekundāras, var noritēt dažāda smaguma formās. Locītavu artrozes galvenais simptoms ir sāpju sajūtas locītavās kustību laikā un raksturīgi klikšķi. Ar šādu nepatīkamu kaiti kā locītavu artroze var salimt jebkurā vecumā. Pretēji izplatītajam viedoklim, artroze tiek diagnosticēta ne tikai gados vecākiem, bet arī cilvēkiem, kas vecāki par 30 gadiem. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža Rīgā locītavu artrozes gadījumos (ceļgalu, plecu, gūžu, elkoņu, pirkstu).»

Regulāri masāžas seansi uzlabo jūsu dzīves kvalitāti

 

Nav nekāds noslēpums, ka, lai gūtu panākumus, ir svarīgi nenovirzīties no mērķa un regulāri veikt darbības, kas vērstas uz rezultāta sasniegšanu. Šo principu var attiecināt uz jebko: uzņēmējdarbību, ilgi gaidīto ceļojumu, grāmatas rakstīšanu, sapņu figūru un veselību. Continue reading → «Regulāri masāžas seansi uzlabo jūsu dzīves kvalitāti»

Ārstnieciskā masāža mugurkaula spondilozes un spondiloartrozes gadījumā Rīgā

Mugurkaula spondiloze un spondiloartroze ir sistēmiska slimība, kurai raksturīgas distrofiskas izmaiņas starpskriemeļu diskos un fibrozes audos. Šīs slimības izraisa dažādi kaulu izaugumi – tā sauktie radziņi (osteofīti vai spondilofīti) skriemeļu malās, kas spiež uz nervu saknītēm un rada stipras sāpes.  Continue reading → «Ārstnieciskā masāža mugurkaula spondilozes un spondiloartrozes gadījumā Rīgā»