Masētāji un aplikatori – svarīgi masiera palīgi

DSC_0052
Mūsdienās masāžas pakalpojumu jomā ir daudz dažādu palīgierīču un līdzekļu, kas palīdz masierim sasniegt vajadzīgo rezultātu un pozitīvi iedarboties uz noteiktu pacienta ķermeņa daļu.
Continue reading → «Masētāji un aplikatori – svarīgi masiera palīgi»

Holistiskā pieeja masāžas procedūrām

DSC05825

Masāžas kabineta apmeklējumu nevar salīdzināt ne ar vienu citu skaistuma un veselības industrijā izmantojamo procedūru. Kad mēs ejam uz masāžas seansu, mums prātā pat neienāk domas, ka vajadzētu vienkārši ātrāk samaksāt, atbrīvoties un aizmirst par to, kā tas, piemēram, notiek, apmeklējot zobārstu. Continue reading → «Holistiskā pieeja masāžas procedūrām»

Masāža un sievietes veselība: masāžas ietekmes īpatnības uz organismu menstruāciju laikā

DSC05808

Kā zināms, pastāv daudz masāžas veidu un tehniku: masāža var būt atslābinoša, tonizējoša, stimulējoša un ārstnieciska. Cilvēces daiļākās daļas pārstāves masāžā rod mierinājumu, atvieglo dažādu kaišu simptomus, masāžas seansa laikā ļaujot veltīt uzmanību tikai sev pašām. Continue reading → «Masāža un sievietes veselība: masāžas ietekmes īpatnības uz organismu menstruāciju laikā»

Ārstnieciskā masāža pakauša muskuļu rigiditātes gadījumos

DSC0598555

Kakla muskuļu rigiditāte ir paaugstināts muskuļu tonuss (hipertonuss), to elastīguma samazināšanās, saraušanās un normālas funkcionēšanas traucējumi. Šie traucējumi ir centrālās un perifērās nervu sistēmas funkcionālās darbības patoloģisko traucējumu sekas, un tie ir svarīgs simptoms, diagnosticējot ar to saistītas slimības. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža pakauša muskuļu rigiditātes gadījumos»

Ar kādām ārstnieciskām īpašībām ir apveltīts zilums un vai ir vērts baidīties no ziluma?

DSC05996

Pēc jebkuras masāžas, kas tiek veikta ar spēka metožu pielietošanu, t. i. izmantojot elkoņus vai speciālas ierīces, uz pacienta ķermeņa var palikt zilumi. Protams, ne jau visiem masāžas veidiem ir raksturīga zilumu rašanās: dažreiz tās ir vienkārši masiera darba kļūdas. Continue reading → «Ar kādām ārstnieciskām īpašībām ir apveltīts zilums un vai ir vērts baidīties no ziluma?»

Mikrovibrāciju iedarbība uz cilvēka organismu

DSC05959

Kā zināms, cilvēka organisms sastāv no šūnām, kas pilda vitāli svarīgas funkcijas un kopumā nodrošina dzīvības procesu norisi. Continue reading → «Mikrovibrāciju iedarbība uz cilvēka organismu»

Radiofrekvences, strādājot ar seju un ķermeni: radiofrekvenču liftings

DSC05792-1024x710

Pēdējie pētījumi zinātnē un inovatīvās metodes skaistuma un jaunības saglabāšanas jomā turpina mūs pārsteigt un motivē izmēģināt mūsdienu kosmetoloģijas jaunumus. Continue reading → «Radiofrekvences, strādājot ar seju un ķermeni: radiofrekvenču liftings»

Elektromiostimulācija, strādājot ar seju un ķermeni

DSC05764

Nevainojams ārējais izskats ir tas, ko vēlas sasniegt jebkura mūsdienu sieviete. Un lai sasniegtu šo ideālo tēlu, tiek izmantotas visdažādākās, dažreiz pat radikālas, metodes: no striktām, nogurdinošām diētām un pārmērīgām fiziskām slodzēm līdz ķirurģiskām operācijām. Continue reading → «Elektromiostimulācija, strādājot ar seju un ķermeni»

Jonoforēzes pielietošana kosmetoloģijā

IMG_2048-ionof-1024x763

Viena no populārākajām un efektīvākajām manipulācijām skaistuma un jaunības saglabāšanai ir jonoforēze. Jonoforēze ir kosmētiska procedūra, kas apvieno sevī iedarbību ar galvanisko strāvu un ārstnieciski kosmētiskajiem preparātiem. Continue reading → «Jonoforēzes pielietošana kosmetoloģijā»

Saikne starp iekšējiem orgāniem un mugurkaulu

IMG_2072-1024x683

Grūti pārvērtēt ciešo saikni starp cilvēka skeletu un iekšējiem orgāniem: locītavu, mugurkaula un kaulu pareiza funkcionēšana vistiešākajā veidā ietekmē cilvēka pašsajūtu un veselību. Continue reading → «Saikne starp iekšējiem orgāniem un mugurkaulu»