Masāžas nepieciešamība hroniska noguruma un depresīva stāvokļa gadījumā

Lai cilvēka organisms funkcionētu bez traucējumiem, tam ir svarīgi kvalitatīvi atpūsties. Diemžēl ne vienmēr un ne visiem ir iespēja rīkoties tik lepni: atmest ar roku darīšanām, dažādām saistībām un doties ilgā atvaļinājumā. Bieži vien mēs noslogojam sevi ar darbiem un ikdienišķām sadzīves lietām, elementāri aizmirstot veltīt laiku paši sev. Continue reading → «Masāžas nepieciešamība hroniska noguruma un depresīva stāvokļa gadījumā»

Iesnu rašanās iemesli masāžas laikā vai pēc tās

Masāža ir unikāls veselības uzlabošanas veids, masāžas procedūru efektivitāti diez vai var pārvērtēt. Continue reading → «Iesnu rašanās iemesli masāžas laikā vai pēc tās»

Cik bieži jādodas pie masiera? (Cik reizes ir jātaisa masāžu?)

Masāža ir unikāls līdzeklis organisma atveseļošanai, tā uztur jūs lieliskā fiziskā un emocionālā formā. Continue reading → «Cik bieži jādodas pie masiera? (Cik reizes ir jātaisa masāžu?)»

Jogas prakses un masāžas ārstniecisko īpašību kombinācija (joga un masāža, masāža pēc jogas)

Mūsdienās aizvien nozīmīgāku vietu cilvēka ikdienā aizņem joga, dažkārt pat aizstājot vairāk pazīstamos tradicionālos sporta veidus. Continue reading → «Jogas prakses un masāžas ārstniecisko īpašību kombinācija (joga un masāža, masāža pēc jogas)»

Masāža gadījumā, ja ir saspiests nervs zem lāpstiņas (masāža neiralģijai zem lāpstiņām)

Atkārtotas, mieru nedodošas sāpes zem lāpstiņas var būt saspiesta nerva simptoms (medicīniski plašāk pazīstamas kā termins “neiralģija”). Continue reading → «Masāža gadījumā, ja ir saspiests nervs zem lāpstiņas (masāža neiralģijai zem lāpstiņām)»

Ārstnieciskā masāža starpribu neiralģijas gadījumos (sāpes krūšu rajonā un sāpes ribu zonā)

Starpribu neiralģija ir nopietna slimība, kas nepatīkami ietekmē dzīves kvalitāti. Šī veida neiralģijai ir raksturīgas atkārtotas spēcīgas sāpju lēkmes, sāpes starp ribām ar regulāru periodiskumu nedod mieru pacientam  un rada diskomfortu. Continue reading → «Ārstnieciskā masāža starpribu neiralģijas gadījumos (sāpes krūšu rajonā un sāpes ribu zonā)»

Masāža un veselīga sirds un asinsvadu sistēma (kā masāža var palīdzēt sirds veselībai)

Diemžēl mūsdienās sirds un asinsvadu sistēmas kaites nav retums. Sēdošs darbs, mazkustīgs dzīvesveids, nepareiza diēta, pārmērīga aizraušanās ar dažādām ierīcēm, pastiprināta garīgā vai fiziskā slodze un biežs stress, – visu šo apstākļu kopums izraisa balsta un kustību aparāta sistēmas muskuļu pārmērīgu pārslodzi, vājina organisma dabīgās aizsargspējas, tādējādi veicinot dažādu veselības sarežģījumu – veģetatīvās distonijas, dažādu sirds slimību, insulta un infarkta riska un citu saslimšanu rašanos. Continue reading → «Masāža un veselīga sirds un asinsvadu sistēma (kā masāža var palīdzēt sirds veselībai)»

Regulāra masāžas veikšana paaugstina testosterona līmeni organismā

Ir grūti pārvērtēt masāžas ārstnieciskās īpašības. Būdama sena ķermeņa dziedināšanas māksla, masāža kombinācijā ar citām terapeitiskām metodēm turpina pārsteigt ar savu efektivitāti gan pacientus, gan ārstus.  Continue reading → «Regulāra masāžas veikšana paaugstina testosterona līmeni organismā»

Kāpēc pēc masāžas var sāpēt galva? (galvassāpes pēc masāžas)

Masāža ir viena no patīkamākajām terapeitiskajām medicīnas dziedināšanas metodēm. Pateicoties masāžai, organisms tiek atbrīvots no uzkrātajiem toksīniem, pazeminās muskuļu sasprindzinājums, mazinās sāpju sajūtas problemātiskajās zonās, organisms uzlādējas ar jaunu enerģiju un saņem laimes hormonu porciju. Continue reading → «Kāpēc pēc masāžas var sāpēt galva? (galvassāpes pēc masāžas)»

Masāža kā neaizstājams līdzeklis cīņai ar alerģiju

Alerģija ir viena no visizplatītākajām slimībām pasaulē. Gan pieaugušie, gan bērni cieš no alerģijām, šī kaite var būt ļoti bīstama, ja alerģiskas reakcijas saasināšanās laikā netiek veikti steidzami pasākumi.  Continue reading → «Masāža kā neaizstājams līdzeklis cīņai ar alerģiju»