Klasiskā, sporta, ārstnieciskā masāža, relaksējošā masāža Rīgā

Klasiskā, sporta, ārstnieciskā masāža, relaksējošā masāža Rīgā

Nobaudiet miera , relaksācijas, atjaunošanās brīdi

Klasiskā, sporta, ārstnieciskā masāža, relaksējošā masāža ķermenim un garam

Profesionālais masāžas meistars Artūrs Balašonoks (Fizioterapeits)

Sveicināti dārgie draugi! Mans vārds ir Artūrs, es esmu masieris fizioterapeits. Jau vairākus gadus ikdienas praktizēju masāžu. Pie manis katru dienu nāk aktīva un godājama vecuma cilvēki. Pirms masāžas kursa sākuma, tiek veikta saruna ar klientu, lai noskaidrotu ar kādu tieši problēmu/jautājumu pie manis ir atnācis cilvēks. Kopīgi ar klientu tiek noskaidrots un pieņemts lēmums par masāžas veidu, kas turpmāk tiks pielietots efektīvam rezultātam. Izglītība – Rīgas Stradiņa universitāte, rehabilitācijas fakultāte, kā arī masāžas un kosmetoloģijas skola. Būšu priecīgs Jums palīdzēt!

Plaša masāžas pakalpojumu izvēle Ir iespējama izbraukšana uz klienta adresi ar visu nepieciešamo iekārtu

Sporta masāža

Sporta masāža

Cena €80 par 80 min.

Sporta masāža – masāžas veids, kas praksē tiek pielietots fizisko spēju pilnveidošanai, un sportistu darbspēju palielināšanai. Tā veido vienu no saitēm sportisko aktivitāšu sistēmas ķēdē.

Šī masāžas veida pielietošana labvēlīgi sekmē ātrākas sportiskās formas sasniegšanu, kā arī tās noturēšanu. Bez tam, sporta masāža ir labs veids sagatavoties sacensībām, kā arī palīdz cīnīties ar nogurumu.

Ne mazsvarīgu vietu sporta masāža ieņem visos treniņu etapos (kā komponentes daļa treniņu procesā), un tieši pirms sacensībām.

Ārstnieciskā masāža

Cena €80 par 80 min.

Ārstnieciskā masāža – ir efektīvs veids dažādu kaišu ārstēšanai un profilaksei. Masāžas pielietošana sekmē sāpju, tūskas, saaugumu mazināšanos, dzimum funkciju normalizēšanos, traumēto šūnu reģenerācijas procesu paātrināšanos. Masāža atjauno nogurušā muskuļa spēku, paaugstina tās darbspēju, nostiprina locītavas un saites.

Pie pamata paņēmieniem, pielietojot šo masāžas veidu, tiek attiecināma glaudīšana, berzēšana, mīcīšana, iesildīšana un vibrācija. Atsevišķu masāžas paņēmienu atkārtojumu daudzums atšķiras un ir atkarīgs no klienta individuālajām īpatnībām u.c. faktoriem (vecums, veselības stāvoklis u.tml.). 

Ārstnieciskā masāža
Masāža ar karstajiem akmeņiem

Masāža ar karstajiem akmeņiem

Cena €80 par 80 min.

Masāža ar karstajiem akmeņiem – tā ir revolūcija ierastās masāžas terapijā. Tā ir iedarbība uz cilvēku ar vulkāniskās izcelsmes karsto akmeņu palīdzību. Relaksācijai un ārstēšanai akmeņu pielietošanas metodei ir tūkstošgadīga vēsture.

Stoun – terapijas saknes tiek izsekotas kā seno Ķīniešu un Japāņu tautu kultūrā, tā arī Dienvidamerikas indiāņu tradīcijās. Taču vienīgi pateicoties ārstei Mērijai Nelsonei, šī masāžas tehnika iekaroja tādu mūsdienu popularitāti, kas tiek uzskatīta par vienu no vispieprasītākajām procedūrām spa industrijā.

Citi masāžas veidi un pakalpojumi

Jūs varat izvēlēties individuālo masāžas tipu

Pēc Jūsu izvēles tiek piedāvāts plašs dažāda veida masāžas klāsts kā:

  • Klasiskā masāža (80 min) - €80
  • Muguras un apkakles zonas masāža (50 min) - €50
  • Masāža grūtniecēm (80 min) - €80
  • Vakuuma masāža (80 min) - €80
  • Pret celulīta masāža (80 min) - €80
Citi masāžas veidi un pakalpojumi

Atsauksmes

Kontakti / Pieraksts uz masāžu

Personīgais kabinets atrodas: Riga, Stopiņu iela 14-24. Sīkāk par masāžas kabineta atrašanās vietu kartē.

Par pierakstu uz masāžu vai cita veida jautājumiem zvaniet: +371 25955304 (Аrtūrs).

Gadījumā, kad telefona zvans Jums nav ērts, Jūs varat man rakstīt uz e-pastu: mansmasieris@gmail.com